O nas

cnc

Nasze produkty są montowane w kinach, teatrach, operach, salach koncertowych, jak również w salach audytoryjnych i konferencyjnych oraz halach widowiskowo-sportowych.

Na stronie FOTELE znajdziecie Państwo gotowe projekty foteli widowiskowych:  teatralnych, kinowych, konferencyjnych, audytoryjnych i siedzisk sportowych.

Więcej informacji na www.meganseating.com

Każdy z etapów powstawania fotela (od projektu do gotowego produktu) przeprowadzamy w Otowicach. To nasza głowna siła. Ten aspekt w połączeniu z ludźmi tworzącymi nasz zespół spowodował, że znaleźliśmy się dzisiaj w miejscu w którym o nasz produkt zabiega nie tylko Europa, ale również reszta świata.

Charakter branży foteli widowiskowych i specyfika inwestycji budowlanych ma niejednokrotnie wymiar indywidualny, któremu z łatwością potrafimy sprostać oferując szeroki wachlarz rozwiązań technicznych dla niemalże każdej przestrzeni.

Nowoczesny i imponująco wyposażony park maszynowy w połączeniu z kadrą wykształconych i doświadczonych pracowników gwarantuje wykonanie dowolnych foteli w oparciu liczne rozwiązania konstrukcyjne zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa użytkowników.

Nasze elastyczne podejście wyraża się również w możliwości przeprowadzenia modyfikacji  modelu z istniejącej kolekcji  jak i wykonanie całkowicie nowego modelu  zgodnego z indywidualną wizją i ze specyfikacją techniczną inwestora.

Standardowo, zmiany gotowych modeli  mogą dotyczyć wymiarów geometrycznych, kolorystyki i struktury tkanin, rodzaju oznakowania fotela czy wariantu modelu z elementami drewna lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego bądź wersji w pełnej tapicerce.

pianki

Kompleksowa realizacja zleceń obejmuje projektowanie i produkcję siedzisk, dostawę z możliwością ich montażu jak i obsługę gwarancyjną.

Nasza firma współtworząc przestrzenie obiektów użyteczności publicznej ma na uwadze nie tylko wysoki komfort i walory estetyczne swoich foteli ale i obowiązujące wymogi bezpieczeństwa i normy standardów europejskich.

Szczegółowe informacje dotyczące posiadanych atestów, badań i certyfikatów są dostępne w zakładce DLA ARCHITEKTÓW.